KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7685018
nr 768 5018
Träsnitt
Japan, 50-tal, Barn, motivets mått: 38 x 25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:18:06
30/7 15:10:34
All världens barn (Lisa Larson)